Enerji Kaynağı Atıştırmalık Limon Aromalı Bar

Protein bar limon aromalı sahip olduğu yüksek seviyede protein limon aramalı tatlı yapısı ile sunarak büyük bir haz yaşatıyor...

Enerji Kaynağı Atıştırmalık Limon Aromalı Bar

Protein bar limon aromalı sahip olduğu yüksek ile kişilerin spor aktivitelerinden sonra ihtiyacı olan proteinin karşılıyor. Ayrıca sahip olduğu protein miktarı ile diyet yapan kişiler için son derece faydalı bir ara öğün atıştırmalığı olarak tercih ediliyor. Limon aroması ile hem tatlı ihtiyacınızı karşılamayı hem de tatlı dengesinin limon aroması ile kurulmasını sağlıyor. Tüketildiği andan itibaren yüksek seviyede enerji kaynağı sağlıyor. İçeriğinde yer alan temel amino asit yapılar ile kas gelişimi ve bakımı içinde son derece faydalı bir atıştırmalık olarak ön plana çıkıyor.

Protein Bar Limon Aromalı Faydaları

Protein bar limon aromalı faydaları arasında vücut ve kas sağlığı için gerekli yüksek kaliteli proteinin sadece 140 kalori ile kazandırması oluyor. 1 paket atıştırmalık limonlu bar 10 gr yüksek kaliteli protein barındırıyor. İçeriğinde bulunan karbonhidrat ile kişinin enerjisinin gün içerisinde en üst seviyeye taşımasına yardımcı oluyor. İçeriğinde  hem oransal hem de kalite olarak üst seviyede pantotenik asit, B1,B2,B6 ve E vitaminleri bulunuyor.

Protein Bar Limon Aromalı Kullanımı

Protein bar limon aromalı en ideal kullanımı yapılan spor aktiviteleri sonrasında ve ara öğün olarak 2 defa kullanımı öneriliyor. Sağladığı enerji miktarının yüksek olması nedeniyle yoğun spor aktivitesi yapılmıyorsa günde 2 defadan fazla tüketilmesi önerilmiyor.

Sağlık News

YORUM EKLE