Enerji Deposu Liftoff Portakal Tableti

Liftoff Portakal spor yapan ve gün içerisinde fazla hareket sebebiyle enerji kaybı yaşayanlar için düşük kalori ile yüksek enerji sağlayan tabletler olarak büyük ilgi görüyor.

Enerji Deposu Liftoff Portakal Tableti

Liftoff portakal gün içerisinde daha zinde olmak bunu sağlarken de düşük kalori düzeyi ile sağlıyı koruyan suda eriyen tarzı bir içecektir. Portakal aroması sayesinde içimi son derece kolay olurken gün boyu zindelik vererek yapılan işlerde ki konsantrasyonun üst seviyeye çıkmasına yardımcı oluyor.

Liftoff Portakal İçeriği

Liftoff Portakal tabletlerin içeriğinde yüzde yüz oranında C vitamini, B, B1 ve B2 vitaminleri, normal enerji metabolizmasının hızlanması için B3 ve B6 vitaminleri yüksek oranda bulunuyor. Zindelik sağlaması amacıyla içeriğinde guarana doğal kafein ve kafein tozu bulunuyor. Bir kullanımlık tabletinde sadece 10 kalori bulunuyor. Bu sayede bu içecek sizlere mutluluk ve enerji hissini üst seviyede sağlarken şekersiz yapısı ile sağlık açısından son derece faydalı oluyor.

Liftoff Portakal Hazırlanışı

Liftoff Portakal hazırlanışı son derece basit ve pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Bir tableti bir bardak suya atarak karıştırılarak içiliyor. Bu ürünü sabahları ve gün içerisinde yorun hissedildiğinde günde 2 defa tüketilebiliyor. Liftoff portakal tablet içeriğinde insan sağlığı için herhangi bir madde bulunmamakla birlikte bazı kişilerin kafein karşı hassasiyeti olabiliyor. Bu sebeple bu ürünün kafein hassasiyeti olan kişilerin uyku sorunu  yaşamaması için kullanmaması öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE