En Az İlköğretim Üniversiteye 169 Personel Alımı

İŞKUR aracılığıyla Ege Üniversitesi 169 İlköğretim mezunu temizlik işçisi alımı yapacak. Başvurular İŞKUR internet sayfası üzerinden online olacak,05 Haziran 2020 de bitecektir. Nasıl yapılacak kim yapacak? Detaylar haberimizde…

En Az İlköğretim Üniversiteye 169 Personel Alımı

İŞKUR kamuya KPSS şartsız daimi işçi makamında personel alımı yapmaya devam ediyor. Ege Üniversitesi iskur.gov.tr üzerinden iş ilanı yayınladı. Ege Üniversitesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere toplam 169 temizlik personeli alımı yapılacak.

Başvuru için yaş şartı,

36 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Başvuru için;

01.06.2020 tarihinde başlamış olup 05.06.2020 tarihinde başvurular bitmiş olacaktır. Ve başvurular e-devlet ve Alo 170 hattı üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için özel şartlar;

• En az ilköğretim-en fazla lise mezunu olmak.

• 24 saat çalışan kamu kurumu olduğu için nöbetli çalışmaya ulaşım sorunu olmamak.

• 18 yaşını doldurmuş 37 yaşında olmamak.

Atanmaya hak kazananlar 4857 sayılı kanun ile İş kanunu ile mezkûr kanuna dayanan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına alınmasında usul ve esaslar ile ilgili yönetmelik yargı çerçevesinde işçi olarak çalıştırma yapılacaktır. Kadrolardan sadece 1 branşa başvuru yapmaktadır.

İşçi alımında uygulanacak usul ve esaslar ile ilgili yönetmenliğin hükümlerine gereğince noter huzurunda kura çekilecek, Belirlenen iş sayısının 4 katı asil ve aynı sayıda yedek adaylar seçilecektir. Hak kazanan asil adaylarından belgeler istenecektir. Adaylardan belgeleyemeyen veya yanlış beyanda bulunan asil adaylara sözlü sınava katılma hakkı olmayacaktır. Yerlerine sıralamada olan yedek asillerden gerekli belgeler istenecektir.

İlanda bulunan branşlarda iş başvurusunda bulunan adaylar;

Kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, sınavın tarihi ve detaylı bilgilerwww.ege.edu.tr sitesi üzerinden bütün bilgileri alabilirsiniz. Yerleştirme sonrası atama için öngörülen özelliklere sahip olamayan adaylar.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 21:43
YORUM EKLE