Doğal parlaklık Etkili Nemlendirici Losyon

Skin parlaklık veren günlük nemlendirici losyon sayesinde cildin sıfır makyajlı halinde bile parlak ve etkileyici bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor...

Doğal parlaklık Etkili Nemlendirici Losyon

Skin parlaklık veren günlük nemlendirici losyonun doğal içeriği sayesinde kullanan kişilerin son derece doğal ve enerji dolu bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle cildin mevsim ve güneş etkisi ile parlaklığını yitirdiği dumurlarda hücrelerin beslenerek ilk günkü halini almasını sağlıyor. Bütün cilt tipleri için uygun formülü ile birlikte aile içerisinde ihtiyacı olan herkes tarafından kullanılabiliyor.

Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici Faydaları

Skin parlaklık veren günlük nemlendirici losyonun faydaları arasında daha ilk kullanımdan itibaren parlaklık ve nem seviyesinin gözle görülür bir şekilde artması oluyor. Bu ürünün ilk kullanımından itibaren 8 saat boyunca parlaklık ve nem etkisini devam ettiriyor. Özel olarak formüle edilmiş doğal içeriğinde B3, C, E vitaminleri, Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avusturalya fındığı yağı, VE susam yağı, bulunuyor.

Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici Kullanımı

Skin parlaklık veren günlük nemlendirici kullanımı için ilk kullanım ile sağlanan etkinin uzun süreli olması için 2 haftalık düzenli kullanımı gerekiyor. Ciltteki parlaklık ve nem etkisi ilk kullanım ile birlikte iki katına çıkıyor. Bu ürün tüm yüz çevresine iyice temizlendikten sonra hafif dairesel hareketlerle birlikte uygulanıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE