Doğal Nem Kaynağı Vücut Şampuanı

Herbal Aloe el ve vücut şampuanı 250ml içerdiği doğal formülü ile cildi yumuşak tutarken el ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Doğal Nem Kaynağı Vücut Şampuanı

Herbal Aloe El ve vücut şampuanı 250 ml sülfat içermeyen formülü ile tüm ailenin birlikte gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir el ve vücut şampuanı olarak yoğun bir ilgi görüyor. Cildi hassas formülü ile nazikçe temizlerken, son derece canlı ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Ek bir renklendirici, paraben veya kimyasal boya içermeyen özel formülü ile son derece sağlıklı bir şampuandır. Aloe Vera bitkisinden gelen tazelik ve doğallık ile hem güzel bir koku hem de eşsiz bir ferahlama hissi sağlıyor. Banyo, duş ve lavaboda ellerin yıkanması için son derece kullanışlı bir üründür. Özle formülü ile yoğun bir köpük oluşumu sağlıyor.

Herbal Aloe El Ve Vücut Şampuanı 250 ml Kullanımı

Herbal Aloe el ve vücut şampuanı 250 ml ürününü banyo yaparken, duş alırken ve günlük ellerinizi yıkarken gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Banyoda kullanırken vücudunuzun her tarafından mesaj yaparak kullanabiliyorsunuz. Sağladığı ferahlatıcı etki gün boyu devam ederken gözeneklerin açılarak cildin tam anlamıyla nefes almasını sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun yapısı ile aile içerisinde tüm bireylerin kullanımı için uygundur. Düzenli kullanımında vücuttaki nem dengesinin sağlanmasına 1 hafta içerisinde yardımcı oluyor.

Sağlık News

YORUM EKLE