Dayanıklılık Kaynağı Sporcu İçeceği Tozu

CR7 drive spor içeceği spor ve egzersizi düzenli olarak yapan kişiler için egzersiz sırasında dayanıklılığını arttırmaya yarayan bir üründür.

Dayanıklılık Kaynağı Sporcu İçeceği Tozu

CR7 drive spor içeceği tozu karbonhidrat ve elektrolit içeriği ile sporcunun ve egzersiz yapanların her zaman yanında olan ve egzersizin devamlılığı için son derece önemli olan sağlıklı bir toz içecektir. Bu sporcu içeceği tozu en yoğun bedensel aktivite gerektiren egzersiz ya da spor faaliyetlerinde bile vücut direncini arttıran, kondisyonu destekleyen ve enerjinin düşmemesini sağlayan bir formül olarak ön plana çıkıyor.

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu Faydaları

CR7 drive spor içeceği tozu faydaları arasında içen kişilerde rahatlık ve ferahlatıcı bir duygu oluşumunu sağlıyor. Kişinin egzersizi sırasında su emilimini arttırarak kişinin daha yoğun bir şekilde terlemesini sağlıyor. Bu sayede toksit atımı çok daha hızlı ve yüksek seviyelerde gerçekleşmiş oluyor. Bu toz içecekte yer alan elektrolitlerin ve hidrasyon etkisi ile egzersiz ve spor sırasında hücreler hiçbir suretle susuz kalmıyor. Herhangi bir yapay tatlandırıcı içermeyen bu toz içecek içerisindeki aromayı aci berry meyvesinden alıyor. Her bir yozda sadece 100 kalori bulunuyor buda kalori kontrolünün en iyi seviyede yapılmasını sağlıyor. CR7 Drive toz içeceğin formülünde yer alan glikoz, beyin fonksiyonunu harekete geçirerek kişinin yaptığı spor esnasında daha hızlı ve doğru kararlar vermesine yardımcı oluyor.

CR7 Drive Spor İçeceği Tozu Kullanımı

CR7 drive spor içeceği tozu tüketimi yarım litre su ile yaklaşık 27 gram 2 çorba kaşığı tozu karıştırıp iyice çalkalamak suretiyle tüketiliyor. Fiziksel aktivite öncesinde, sırasında ve sonrasında tüketilebiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE