Çizgilerin Azalmasına Etkili Serum Formül

Skin çizgi azaltıcı serum cildin esnekliğini arttırarak özel formülü ile yaşlanmaya karşı koruyucu bir etki gösteriyor.

Çizgilerin Azalmasına Etkili Serum Formül

Skin çizgi azaltıcı serum 1 haftalık kullanımda ciltte görülen kırışıklık ve çizgilerin gözle görülür derecede azalmasına yardımcı oluyor. Doğal içeriği ile kırışıklı sorunu olan herkesin kullanabileceği bu ürün kırışıklık ve çizgileri azaltma yanında yaşlılığın gösterdiği etkilerinde daha geç ve az seviyede hissedilmesine yardımcı oluyor. Tamamen bitkisel içeriği ile ne kullanım sırasında ne de kullanım sonrasında kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.

Skin Çizgi Azaltıcı Serum Faydaları

Skin çizgi azaltıcı serumun faydaları arasında sadece 1 haftalık düzenli kullanımda ciltte parlaklık ve nemlilik sağlıyor. Düzenli kullanımda görsel olarak kırışıklıkları n etkisinin önemli derecede azaldığı görülüyor. Peraben içermeyen yapısı ile tüm cilt tiplerinde en yüksek etkiyi gösteriyor. Tamamen bitkisel bir içeriği olan formülünde B3, C, E vitaminleri, Aloe Vera, kahverengi tohum özü ve petit bulunuyor.

Skin Çizgi Azaltıcı Serum Kullanımı

Skin çizgi azaltıcı serum kullanımında sağladığı etki ilk kullanımla birlikte hissedilmeye başlarken 2,4 ve 7 günlerde cildinizde ki değişimi sizde rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Bu serumun kullanılacağı bölge tamamen temizlenmiş ve kurulanmış olmalıdır. Özellikle cildin kök yüzeyine nüfuz etmesi için hassas dokunuşlarla masaj yapılarak uygulanması gerekiyor. Serum uygulanmadan önce skin nemlendiricilerle cildin nemlen dirilmesi çok daha etkili sonuç alınmasını yardımcı oluyor.

Sağlık News

YORUM EKLE