Cildin Nem Kaynağı Bitki Özlü Tonik

Skin canlandırıcı bitki özlü tonik özel formülü ile cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlamaya ve cilde canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

Cildin Nem Kaynağı Bitki Özlü Tonik

Skin canlandırıcı bitki özlü tonik ürününü en önemli özelliği tamamen doğal Aloe Vera içeriğine sahip meyve kokularına sahip olması ve kesinliklinle alkol içermeyen bir tonik oluşudur. Ciltte herhangi bir tahriş yapmayan yapısı ile aile bireylerinden ihtiyacı olan herkes bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. Bu ürünün nemlendirici etkisinin yanında cildi besleyici ve koruyucu etkisi de bulunuyor.

Skin Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik Faydaları

Skin canlandırıcı bitki özlü tonik faydaları arasında en hassas cilt tipleri için bile son derece hassa bir temizlenme hissi uyandırıyor. Cildin ideal nem seviyesine gelmesine yardımcı olurken cilt dostu yapısı ile bu etkiyi sağlıyor. Cildin sahip olduğu canlı ve doğal görünümü tekrar kazanmasına yardımcı oluyor. Özel formülünde B3 vitamini, antioksidan etkili C, E vitaminleri, Aloe Vera ve potasyum şap bulunuyor.

Skin Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik Kullanımı

Skin canlandırıcı bitki özlü tonik kullanım noktasında sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanımında cilt tipleri için kullanılan diğer serum, krem ve jellerin etkisini en üst seviyeye taşımaya yardımcı oluyor. Kullanımdan önce cildin iyice temizlenmesi ve kurulanması gerekiyor. Ürünün bir pamuk yardımı ile çok aşırı bir sürtünme yaratmadan sorunlu bölgelere uygulanması ve pamuğun sık sık değiştirilmesi gerekiyor.

Sağlık News

YORUM EKLE