Cildin Ferahlık Kaynağı Yüz Temizleme Jeli

Skin aloe özlü rahatlatıcı yüz temizleme jeli formülünde yer alan aloe vera içeriği ile cildin temizlenmesine ve gün boyu ferahlamasına yardımcı oluyor.

Cildin Ferahlık Kaynağı Yüz Temizleme Jeli

Skin aloe özlü rahatlatıcı yüz temizleme jeli içeriğinde bulundurduğu aloe vera yaprağı özü ile cildin hem hassas bir şekilde temizlenmesine hem de ferahlamasını sağlıyor. Normal ve kuru cilt tipleri için uygun olan bu ürün paraben içermeyen formülü ile ailede herkesin sorunsuz bir şekilde kullanımına uygun oluyor. Yapılan dermatolojik testlerde cilt için herhangi bir yan etkisine rastlanmıyor.

Skin Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli Faydaları

Skin aloe özlü rahatlatıcı yüz temizleme Jeli faydaları arasında cilt ile dost bir şekilde yüzde ki tüm artık ve kalıntıları temizlemesi geliyor. Cillte gün boyunca oluşan kir ve makyaj kalıntılarını temizleyen köpüklü formülü ile aynı zamanda cildin kaybettiği nem dengesini kazanmasına yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilmiş formülünde B3 vitamini, yüksek oranda antioksidan etkili C, E vitaminleri, Aloe Vera ve hindistan cevizi kaynaklı temizleyiciler bulunuyor.

Skin Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

Skin aloe özlü rahatlatıcı yüz temizleme jeli kullanımı gün sonunda ya da gece yatmadan önce gerçekleş. Kullanımdan önce ilk önce cildin iyice yıkanması ve durulanması gerekiyor. Daha sonra temizleyici petler ya da pamuk yardımı ile gözeneklerin iyice açılmasını sağlayacak şekilde sürtülerek kullanım sağlanıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE