Cilde Tazelik Kazandıran Yüz Temizleme Jeli Skin

Skin narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme jeli içeriğinde yer alan mikro tanecikler sayesinde ciltte ışıltılı ve taze bir görünüm kazandırıyor...

Cilde Tazelik Kazandıran Yüz Temizleme Jeli Skin

Skin narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme jeli gün boyunca ciltte oluşan tahribatı engelleyerek cilde çok daha taze ve enerjik bir görünüm kazandırıyor. Tüm yüz tipleri için uygun üretimi gerçekleştirilmiş ve paraben içermeyen formülü ile daha taze bir cilde sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabiliyor. Gerçekleştirilen dermatolojik test sonuçlarında insan cildi ile tam uyumlu ve herhangi bir yan etkisinin olmadığı tespit edilmiştir.

Skin Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli Faydaları

Skin narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme Jeli faydaları arasında greyfurt ve portakal özü sayesinde son derece güzel kokuları yaydığı görülüyor. İlk kullanımından itibaren cilt sebumumda azalma görülmesine yardımcı oluyor. Canlandırıcı taneciklerin bulunduğu son derece hafif bir formüle sahip olduğu görülüyor. Cildin gün boyu taze ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilmiş formülünde B3 vitamini, C, E vitaminleri, Aloe Vera, portakal yağı, narenciye yağları, greyfurt yağı, elmadan üretilmiş temizleyici içerikler ve Jojoba tanecikleri bulunuyor.

Skin Narenciye özlü parlatıcı Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

Skin narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme jeli kullanımı için gün sonu ve gün başında düzenli olarak uygulanması tavsiye ediliyor. Bu ürün yüz tamamen yıkanıp kurulandıktan sonra temizleyici petler ya da pamuk yardımı ile gözeneklere derinlemesine uygulanıyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 00:39
YORUM EKLE