Antioksidan Deposu Limon Aromalı Bitkisel Çay

Bitkisel konsantre çay limon siyah ve yeşil çayın mükemmel harmanlanması ile yüksek oranda yağ yakıcı faydası sağlayan antioksidan etki gösteriyor.

Antioksidan Deposu Limon Aromalı Bitkisel Çay

Bitkisel konsantre çay limon gün içerisinde düzenli bir şekilde düzenli ve belirlenen bir şekilde içildiğinde kişinin kendini son derece zinde ve ferah bir şekilde hissetmesine yardımcı oluyor. Son derece doğal formülü sayesinde yüksek konsantrasyon sağlarken düşük kalori etkisi ile kilo kontrolü noktasında da büyük bir yardımcı etki sağlıyor. Limon aroması sayesinde tüketimi son derece lezzetli bir şekilde gerçekleşiyor.

Bitkisel Konsantre Çay Limon Faydaları

Bitkisel konsantre çay limon faydalarının en üst seviyede sağlanması için düzenli bir şekilde tüketilmesi öneriliyor. 1 bardak limonlu konsantre çay sadece 6 kalori sağlıyor. Kişinin gün içerisinde daha zinde ve uyanık kalmasını sağlayarak yaptığı işlere yükse konsantrasyon sağlamasına yardımcı oluyor. Yüksek oranda yağ yakımı yardımcı sağlayan bir antioksidan etki sağlıyor. Bitkisel konsantre çay limon portakal özü, Pekoe, geleneksel siyah çay ve yeşil çayın dengeli karışımı; Leylak çiçeği, bamya çiçeği, ebegümeci çiçeği ve kakule tohumu özleri içeriğinde bulunuyor.

Bitkisel Konsantre Çay Limon Hazırlanışı

Bitkisel konsantre çay limon hazırlanışı 250 ml sıcak suya yarım kaşık toz çatın karıştırılması ile hazırlanıyor. Yaklaşık 10 dakikalık bir demlenme süresinden sonra çayı tüketilmesi öneriliyor. Demlemenin üzerinden uzun bir süre geçerse çayın etkisinde büyük oranda bir azalma görülüyor.

Sağlık News

YORUM EKLE