Van Büyükşehir Belediyesi 108 Memur Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Van Büyükşehir Belediyesi 108 Memur Alımı yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

Van Büyükşehir Belediyesi 108 Memur Alımı Yapıyor


Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Van Büyükşehir Belediyesi 108 Memur Alımı yapıyor. İlana göre Büyükşehir Belediyesi 112 memur alımı yapıyor. Başvurular 8 Mart 2021 de başlamış olup 12 Mart 2021 de bitmiş olacaktır.

Başvurular belediyeye şahsen müracaat edilip yapılacaktır.
Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, KPSS sonuç belgesinin ÖSYM internet sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 4 adet biyometrik fotoğraf, VHKİ ile Bilgisayar İşletmeni kadroları için MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği, Sürücü belgesinin aslı veya fotokopisi isteniyor.
Boy ve kilo şartı: tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+ -) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
 

Sağlık News

YORUM EKLE