Üniversite Hastanesine 23 Kamu Personeli Alım İlanı

Üniversite hastanesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu sağlık personeli alımı başvuru ilanı 26 Şubat 2021 tarihi itibarıyla yayımlandı.

Üniversite Hastanesine 23 Kamu Personeli Alım İlanı


Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği Kamu Personeli Alımı başvuru ilanı 26 Şubat 2021 tarihli resmi gazetede yayımlanmış bulunuyor. Adayların nasıl başvuru yapacağına, kimlerin memur alımları sürecine dahil olacağına dair tüm detayları ve başvuru süreci ile şartları bu haberimizde bulabilirsiniz.
Adayların 23 kadro için Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı da aranmıyor. Sadece 2020 KPSS lisans, önlisans veya ortaöğretim alanından herhangi bir puanı olması gerekmektedir. Bu kapsamda KPSS taban puan şartsız başvuruların da yazılı sınav olmadan mülakatsız yapılacağı ve direkt olarak KPSS puan üstünlüğüne göre atamaların gerçekleştirileceği kamuoyuyla paylaşıldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 23 Sağlık Personeli Alımı

23 kadroya memur alımları sözleşmeli statüde olacak ve Üniversiteye ait “Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde” istihdam edileceği belirtildi.

11 Hemşire alımı için 4605 nitelik kodlu olmak üzere Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak gerekiyor.

12 Hemşire alımı için ise Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik- Sağlık Memurluğu Alanı – Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak şartı aranıyor.
 

Sağlık News

YORUM EKLE