TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden TÜBTAK bünyesinde çalışmak üzere 2 farklı unvanda 20 Daimi personel alımı gerçekleştirilecek. İlana göre çalışmaya hak kazanan adaylar için Ortalama Maaş 7000 TL olarak belirlendi.

Kamusal Haklarından mahrum olmama Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, Milli güvenlik kurulu raporu sonucunun olumlu olması, Alanında Yüksek lisans yapmış olma, Lisans öğrenimini süresi içerisinde tamamlamış olma, Doktora Mezunu olan adaylar için başvuru kılavuzunda yer alan F ve G maddeleri geçerli sayılmayacak olup Doktora mezun olan adaylar için karne ortalamasının yüzde 50 nin altında olmaması şartları ile 18 Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı ve Uzmanı alımı gerçekleştirilecektir.

Kamusal Haklarından mahrum olmama Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, Milli güvenlik kurulu raporu sonucunun olumlu olması, Doktora Mezunu olan adaylar için başvuru kılavuzunda yer alan F ve G maddeleri geçerli sayılmayacak olup Doktora mezun olan adaylar için karne ortalamasının yüzde 50 nin altında olmaması şartları ve başvuru kılavuzunda yer alan İngilizce yeterlilik puanlarına sahip olma şartları ile 2 adet Uzman personel alımı gerçekleştirilecek.
 

Sağlık News

YORUM EKLE