SYDV Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre SYDV KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

SYDV Personel Alımı Yapıyor

Yayınlanan ilana göre Aydın Buharkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Daimi Yardımcı Hizmetli” Gaziantep Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Geçici 20 Temizlik Personeli” işçi alımı yapacak. Personel alımı detayları ve başvuru şartları haberimizin detaylarında.
Temizlik personeli alımı için görüşme/mülakat, 8 Mart 2021 tarihinde, saat 09:00’da gerçekleşecektir. Yapılacak mülakat konuları, genel kültür ve genel yetenek alanlarında olacaktır.
Gaziantep Şahinbey SYDV personel alımı geçici sözleşmeli (12 ay sözleşmeli) olarak gerçekleşecektir Adayların başvurularını, 1 – 25 Mart 2021 Perşembe günü, saat: 16:00 mesai saati bitimine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir.
Gaziantep Şahinbey SYDV 20 temizlik personeli (12 Kadın – 8 Erkek) alımı için aranan nitelikler, en az lise mezunu olmak, 25 – 40 yaş aralığında olmak, Şahinbey veya Şehitkamil İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylarda B sınıf ehliyet bulunmak, çalışmasına engel bir hal bulunmamak, alınacak personellerin 12’si proje kapsamı gereği kadınlardan, 8’i erkeklerde seçilecektir.
 

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 01:04
YORUM EKLE