SYDV Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre SYDV Personel Alımı Yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

SYDV Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, En az ilkokul mezunu olma, Medeni haklarını kullanabilen, 18 Yaşını tamamlamış olma, Askerlik İle ilişiği bulunmama, 50 Yaşını tamamlamamış olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma veya mahkûm olmamış olma,  Adli ve idari soruşturma sonucunun olumlu olması, herhangi bir işte SİGORTALI çalışmıyor olma, Niksar İlçe merkezinde içerisinde ikamet ediyor olma şartlar ile 6 temizlik işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Nüfus Cüzdanı Önlü arkalı fotokopisi, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, 2 Adet vesikalık fotoğraf, Adli sicl belgesi, Diploma, sertifika veya mezuniyet belgesi ve askerlik durum belgesi belgeleri istenilmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar Bengiler Mahallesi Cahit kulebi caddesi no:1 Niksar İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Şahsen veya posta yolu dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.
Adaylar Başvurularını 22 Şubat 2021 Tarihi ile 23 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacağı için mesai saatleri içerisinde başvurular gerçekleştirilecektir. Niksar İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yayınlamış olduğu ilana göre Vakıf bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 bayan 1 bay temizlik işçisi alımı gerçekleştirilecek.
 

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 22:29
YORUM EKLE