Rize Belediyesi Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Rize Belediyesi Personel Alımı Yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

Rize Belediyesi Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Rize Belediyesi Personel Alımı Yapıyor. Karadeniz Bölgesinin en önemli istihdam merkezlerinden bir tanesi olan Rize iş ilanları kapsamında yapılacağı beyan edilen personel alımları için adaylar farklı derecelerde olmak üzere kadrolu olarak istihdam edilecektir.

Adayların başvuru sürecinde yapacakları işlemlerin ardından görev hakkı kazanmaları dahilinde; Rize’de ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti veren Pazar Belediyesi bünyesinde iş başı yapacakları beyan edilmektedir. Toplamda 10 kişilik kontenjan ile yapılacak olan Rize iş ilanları dahilinde;

3 Memur alımı, 1 Tahsildar alımı, 1 Belediye Trafik Memuru alımı, 1 Şoför alımı, 2 Zabıta Memuru alımı, 2 Zabıta Memuru alımı yapılacaktır. Adayların kılavuzda belirtilen puan türlerinde olmak üzere en az KPSS 60 puan sahip olması gerekmektedir.

Herhangi bir lisans programından mezun olmak şartı ile 3 Memur Alımı ve ayrıca 1 Tahsildar alımı yapılacak olup; Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı ile 1 Belediye Trafik Memuru alımı yapılacaktır. Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak şartı ile 1 Şoför alımı yapılacak olup; ayrıca lisans mezuniyeti ve B sınıfı ehliyet ile ikişer kişilik olmak üzere toplamda 4 Zabıta Memuru alımı yapılacaktır.
 

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 17:29
YORUM EKLE