Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacak. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizde…

Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İŞKUR üzerinden Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı Besot Manisa Beld. Müş. Müth.  Hiz. Ulaş. Top. Taş. Sos. Tes. İşl. Turizm ve Enerji San. Ve Tic. A.Ş. personel alımı yapılması için iş ilanı yayımlandı.  

İlana göre Başvurular 23 Aralık 2020 de başlamış olup 25 Aralık 2020 de bitmiş olacaktır. Başvurular Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasına gidilip yapılacaktır.

İlana göre 1 Personel ( Diğer telsiz ve telgraf operatörü ) alımı yapılacak.

Başvuru Şartları,

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir. 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.  

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir. 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 20:00
YORUM EKLE