İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İstasyon Amiri Alımı

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrosunda görev yapmak üzere istasyon amiri (İBB22İSHO) alımı yapılacağı açıklandı.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İstasyon Amiri Alımı

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrosunda görev yapmak üzere istasyon amiri (İBB22İSHO) alımı yapılacağı açıklandı. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi insan ilişkilerinde kendine güvenen, yapıcı ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasında başarılı ve  İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları arıyor.

Başvuru  Şartları

*Lisans mezunu olmak
*Müşteri – misafir ilişkilerine dayalı pozisyonlarda deneyimli olmak
*Ekip yönetimi deneyimi olmak
*Şikayet, memnuniyet yönetimi çalışmalarına dahil olmuş olmak
*İnsan ilişkilerine güvenen, hizmet kültürü gelişmiş, çözüm odaklı bir anlayışa sahip olmak
*Vardiyalı çalışma konusunda herhangi bir engeli olmamak
*MS Office programlarını aktif kullanabilmek
*İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek

İş Tanımı

*Metro istasyonlarında sunulan hizmetlerin takibi, koordinasyonun sağlanması
*Yolcu ilişkilerinin yönetimi, yolculardan gelen istek ve taleplerin cevaplandırılması
*Arıza durumlarında ilgili birimlere iş yönlendirmelerinin yapılması

Adaylardan İstenilen Belgeler

*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların nüfus cüzdanı aslı veya İBB tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların diplomalarının aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gerekmektedir .Fotoğraflardan biri forma yapıştırılacaktır.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi İBB tarafından onaylanabilir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.
*İBB istasyon amiri alımı ilanına başvuracak tüm bayan/bay adayların fotoğraflı özgeçmişi gerekmektedir.

Başvuru Bilgisi

İlanın son başvuru tarihi 15.11.2020 olarak belirtilmiştir.İstasyon amiri pozisyonuna başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular internet ortamında yapılıyor.
https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=1427

Sağlık News

YORUM EKLE