İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Akademik Personel alımı yapacaktır. Detaylar haberin devamında

İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları anabilim dalına 1 öğretim üyesi alımı yapacaktır.

Başvuru Bilgisi
Başvurular en son 2.12.2020 tarihinde profesör ve doçent öğretim üyesi kadroları için İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na, doktor öğretim üyesi kadrosu için ilgili fakülte dekanlık/yüksekokul müdürlüğüne yapılacaktır. “İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Başvuru Formu”  Bilgi Üniversitesi web  sitesinden temin edilebilir.

Başvuru Şartları

*Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar için; Gastronomi alanında doktora derecesine sahip olmak. 
*Doçent veya Profesör kadrosuna başvuracak adaylar için, Gastronomi alanında doçentlik derecesine sahip olmak
*En az üç yıl Yükseköğretim kurumlarında ilgili alanda ders vermiş olmak.
*Yabancı dil puanının 80 olması

İstenilen Belgeler

Doktor Öğretim Üyesi İçin

-Kimlik  fotokopisi,  
-Özgeçmiş,  
-Doktora  belgesi  ile  diğer  öğrenim  belgeleri  (belgelerin  asılları  ile fotokopilerinin getirilmesi gerekmektedir) YÖK denklik belgesi (yurtdışından alınmış diplomalar için), yabancı dil belgesi (YÖKDİL/YDS ya da ÖSYM tarafından eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavı) 
-Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını başvuru dilekçelerine ekli olarak süresi içinde, 1 adet basılı kopya ve 4 adet dijital kopya (USB) olarak Yüksekokul Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.

Doçent Öğretim Üyesi İçin

-Kimlik  fotokopisi, 
-Özgeçmiş,  
-Doçentlik  belgesi  ile  diğer  öğrenim  belgeleri   (belgelerin  asılları  ile 
fotokopilerinin getirilmesi gerekmektedir), YÖK denklik belgesi (yurtdışından alınmış diplomalar için), yabancı dil belgesi (YÖKDİL/YDS ya da ÖSYM tarafından eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavı)
-Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını başvuru dilekçelerine ekli olarak süresi içinde, 1 adet basılı kopya ve 4 adet dijital kopya (USB) olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na teslim edilecektir.

Profesör Öğretim Üyesi İçin 

-Kimlik  fotokopisi, 
-Özgeçmiş,  
-Doçentlik  belgesi  ile  diğer  öğrenim  belgeleri  (belgelerin  asılları  ile  
fotokopilerinin getirilmesi gerekmektedir), YÖK denklik belgesi (yurtdışından alınmış diplomalar için), yabancı dil belgesi (YÖKDİL/YDS ya da ÖSYM tarafından eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavı
-Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını başvuru dilekçelerine ekli olarak süresi içinde, 1 adet basılı kopya ve 6 adet dijital kopya (USB) olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na teslim edilecektir

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 01:28
YORUM EKLE