İŞKUR Üzerinden 270 Büro Memuru Alımı

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde kadın ve erkek 270 büro memuru personel alımı yapılıyor. Detaylar haberimizin devamında…

İŞKUR Üzerinden 270 Büro Memuru Alımı

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde kadın ve erkek 270 büro memuru personel alımı yapılıyor. Detaylar haberimizin devamında…
Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanmış olan  son ilanlara göre Türkiye genelinde çeşitli illerden kadın ve erkek olmak üzere büro memuru personel alımı yapılacağı bildirildi. İŞKUR Büro memuru personel alımları bekleyenler ve iş arayanlar için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Yayımlanan ilanda çeşitli illerden 270 büro memuru alınacağı duyurdu. Bu ilana başvurmak isteyen adaylar için aranan bazı şartlar var.                                                                                      

Büro Memuru  Personel Alımı Yapılıyor                         
İş arayan vatandaşlar için, İŞKUR güncel büro memuru alım ilanları yayınlıyor. Kandın -  erkek 270 büro memuru alımı yapılacağı bildirildi. İlanda belirtilen personel alımları bir çok ili içeriyor. Koronavirüs salgını kapsamında  başvuruların İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirileceği de belirtiliyor.
KPSS Şartı Aranmıyor
Büro memuru personel alımı için müracaat edecek adaylarda KPSS şartı aranmıyor. Müracaat edecek adayların en az ilkokul mezunu olması şartı getiriliyor.. Yayımlanan bu ilanlarda, her ilan için geçerli olan genel şartlarla birlikte ilanlar için özel şartlar da bulunuyor. 
Müracaat İçin İstenen Genel Şartlar
a - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
b-   Adli sicil kaydı olmamak
c - Kamu haklarından mahrum bulunmamak
d - 18 yaşını tamamlamış olmak
e - En az ilkokul mezunu olmak
f - Bilgisayar kullanabilme becerisine sahip olmak      

                                             
Yayımlanan ilanlarda, ilanlar için başvuru şartları ilanların yayın tarihlerine göre değişkenlik gösteriyor. İlanları son başvuru tarihleri 24 Kasım olarak belirtilmiş. Adaylar müracatlarını İŞKUR üzerinden yapabilecekler.

YORUM EKLE