Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. kamyon şoförü ve güvenlik görevlisi kadrolarına personel alıyor. PERAŞ personel alımı başvurularını adayların 23 Kasım 2020 tarihine  kadar yapmaları gerektiği açıkladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alıyor

PERAŞ ‘ın yayınladığı ilanda kamyon  şoförü ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirildi. Başvurular bugün başlladı.Başvurular CV olarak İk@denizliperas.com adresine  gönderilecektir.
Belediyenin  personel alım ilanı için başvuracak  adayların bir sayfalık (CV)  özgeçmişlerini  ik@denizliperas.com mail adresine göndermeleri gerektiği belirtildi. 19 Kasım 2020 (bugün) başlamış olan başvuru süresinin 20 Kasım 2020 tarihinde son bulacağı bildirildi.
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasının  kurum dışı ilan kategorisinde, Denizli Büyükşehir Bekediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PERAŞ ) tarafından personel alım ilanı yayımlandı.
Denizli Büyükşehir Bekediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PERAŞ ) tarafından yayımlanmış olan personel alım ilanında bir güvenlik görevlisi ve bir kamyon şoför alım yapılacağı açıklandı.
PERAŞ Personel Alımı Başvuru Şartları
A - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

B - Kamu haklarından mahrum olmamak 
C - Denizli'de ikamet ediyor olmak
D - Sağlık engeli olmamak

Başvuru Tarihi Ve Yeri
Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş personel alımı için müracaat etmek isteyen adayların 19.11.2020 ile 23.11.2020 tarihleri arsında bir sayfalık CV yani özgeçmişlerini ‘’ ik@denizliperas.com ‘’ mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar içinden sadece uygun görülenlere, başvuru tarihi bitiminden itibaren bir hafta içinde  çağrı yapılacağı belirtildi. 

YORUM EKLE