Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 10 Memur Alımı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 uzman yardımcısı alım ilanı yayımladı. Detaylar haberimizde…

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 10 Memur Alımı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 uzman yardımcısı alım ilanı yayımladı.

Yapılan Açıklama: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı merkez teşkilatında münhal bulunan Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 7. derece 10 adet kadroya atama yapılmak üzere, aşağıda belirtilen öğrenim dallarından mezun adaylar arasından yazılı ve sözlü sınavla (iki aşamalı) Coğrafi Bilgi Sistemi Uzman Yardımcısı alınacaktır.

Başvurular Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sayfası (www.csb.gov.tr ve/veya https://personeldb.csb.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.
Atama yapılacak kadrolara ilişkin öğrenim dallarına göre KPSS puan türleri, asgari taban puan ve puan sıralamasına göre kaç adayın davet edileceği, yarışma sınavına katılacak adaylarda aranan genel ve özel şartlar, müracaat tarihi, yeri, şekli ve istenecek belgeler, yarışma sınavının yeri, şekli, tarihi, sınav konuları ile ağırlık puanları ve diğer hususlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde (www.csb.gov.tr ve/veya https://personeldb.csb.gov.tr) ileriki bir tarihte yayınlanacaktır.

Sağlık News

YORUM EKLE