Belediye Kurumuna Personel Alımı

Yayımlanan ilana göre OBEFAS A.Ş. 30 daimi işçi alımı yapılacak. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

Belediye Kurumuna Personel Alımı

OBEFAS A.Ş. 30 Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir şartı ile daimi işçi Alımı Yapacak.

İlana göre 20 Beden işçisi 10 Ağır vasıta şoförü alımı ile beraber toplam 30 personel alımı yapılacak.

İlana göre başvurular 17 Aralık 2020 tarihinde başlamış olup 23 Aralık 2020 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular Bursa Osmangazi belediye binasına gidilip yapılacaktır. 

Başvuru Şartları;

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir. 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir. 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.  

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir. 

• Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir. 

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 07:46
YORUM EKLE