Ankara Gazi Üniversitesine 11 Personel Alımı

Ankara Gazi Üniversitesine birimlerinde görevlendirilmek üzere elektrikçi, mobilyacı, terzi, kaynakçı, asansör  kurucusu ve bakımcısı, makine bakım onarımcısı ve hastane  hizmetlisi kadrolarına toplam 11 personel alımı yapılacak.

Ankara Gazi Üniversitesine 11 Personel Alımı

Ankara Gazi Üniversitesi’ne personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Ankara Gazi Üniversitesie birimlerinde görevlendirilmek üzere elektrikçi, mobilyacı, terzi, kaynakçı, asansör  kurucusu ve bakımcısı,  makine bakım onarımcısı ve hastane  hizmetlisi kadrolarına toplam 11 personel alımı yapılacak.

Başvru Bilgisi

Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR'un esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx resmi internet adresi üzerinden veya ALO 170 üzerinden gerçekleştirebilecek. Son başvuru tarihi 13.11.2020

Gazi Üniversitesi Personel Alımı Yapılacak Kadrolar  

1Hastane Hizmetlisi (Erkek)
1 Hastane Hizmetlisi (Kadın)
2 Asansör Kurucusu ve Bakımcısı/Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım ve Onarımcısı
1 Elektrikçi (Genel)
1 Makine Bakım Onarımcısı
1 Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)
2 Mobilyacı
2 Terzi 

Genel Şartlar 

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak

Hastane Hizmetlisi Başvuru Özel Şartları :MEB Onaylı Cenaze Hizmetleri Kursu Bitirme belgesine sahip olmak.

Asansör Kurucusu ve Bakımcısı/Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım ve Onarımcısı Başvuru Özel Şartları: Asansör bakım onarımı ile ilgili en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

Elektrikçi Başvuru Özel Şartları: Ortaöğretim kurumlarının Elektrik - Elektronik, Elektrik  Elektronik Teknolojisi (Otomasyon), Elektrikçilik, Elektrik - Elektronik Teknolojisi, Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Yüksek Gerilim Sistemleri Bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak.

Makine Bakım Onarımcısı Başvuru Özel Şartları: Ortaöğretim kurumlarının Makine, Makine Bakım Onarım, Makine Teknolojisi,Bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak.

Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik)Başvuru Özel Şartları: Kaynakçılık ustalık belgesi, kalfalık belgesi veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Mobilyacı Başvuru Özel Şartları: Ortaöğretim kurumlarının Ahşap Teknolojisi, Mobilya İmalatı, Mobilya ve Dekorasyon, Mobilyacılık bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak.

Terzi Başvuru Özel Şartları:Terzilik mesleğinde en az 1 yıl tecrübe sahibi olduğunu belgelendirmek. Terzilik ustalık, kalfalık veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 23:49
YORUM EKLE