Yağışlı Hava Kaza Getirdi

İstanbul Bağcılar’da yağan yağış sonrasında kayganlaşan yolda kontrolden çıkan panelvan tipi aracın bariyerlere çarpması sonucu içerisindekiler köprüden aşağı düşerek yaralandı...

Yağışlı Hava Kaza Getirdi

Son derece ilginç görüntülere sahne olan bu kaza, dün akşam saatlerinde İstanbul Bağcılar İstoç Ticaret Merkezi önünde meydana geliyor. Sürücüsünün kimliği henüz tespit edilemeyen panelvan tipi araç, yoğun yağışın etkisiyle kayganlaşan yolda sürücünün kontrolü kaybetmesi sonucu yol kenarındaki bariyerlere çarparak yan yattığı görüldü. Kayganlaşan yolun etkisiyle artan çarpmanın etkisiyle aracın içinde savrulan 4 kişi, araçtan fırlayarak köprüden bir alt yola düşerek yaralandıkları bilgisi verildi. Düşülen mesafenin çok yüksek olmaması kazada ki en büyük şans olarak değerlendiriliyor.

Yaralıların Sağlık Durumu İyi

Yaşanılan bu kazaya şahit olan vatandaşlar durumu vakit kaybetmeden sağlık ve polis ekiplerine haber veriyor. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polis ekipleri yol üzerinde dubalarla ve şerit çekerek kaza alanında tüm önlemleri aldıkları belirtildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise yaralılara ilk müdahaleyi gerçekleştirdiler. Kazada yaralanan 4 kişi en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bilgisi paylaşıldı. Kazada yaralananların sağlık durumlarının iyi olduğu ve herhangi bir hayati tehlikelerinin bulunmadığı açıklandı. Polis ekiplerin kazayla ilgili başlattığı soruşturma kapsamında aracın sürücüsünün ifadesine başvurdukları belirtildi.

Trafik polisi ekipleri vatandaşların yolların eskiye göre daha tenha olması nedeniyle rehavete kapılmamaları ve kötü hava şartlarını dikkate almaları gerektiği uyarısında bulunuyor.

Sağlık News

YORUM EKLE