Trabzon’da Jandarma Tarafından! Bebek Cesedi Bulundu

Trabzon’un Tonya ilçesinde bulunan bir fındık bahçesinde Jandarma tarafından erkek bir bebeğe ait olduğu tespit edilen cesedin bulunması ilçede büyük üzüntüye neden oldu…

Trabzon’da Jandarma Tarafından! Bebek Cesedi Bulundu

Ülkemiz corona virüsü ile mücadele ederken ne yazık ki ülkemizin birçok yerinden yürek burkan ve insanlık ölmüş dedirten haberler gelmeye devam ediyor. Konu ile ilgili olarak kolluk kuvvetlerinden alınan bilgiye göre Trabzon Tonya ilçe Jandarma Komutanlığı’na bir ihbar yapılıyor. İhbarı değerlendiren Jandarma Komutanlığı Asayiş ekipleri Tonya’da bulunan bir fındık bahçesine operasyon düzenliyor.

İlçeye bağlı Hoşarlı Mahallesin bulunan fındık bahçesinde yapılan incelemeler neticesinde toprağa gömülmüş yeni doğan bir erkek cesedi bulunuyor. Olayın ilçede duyulması ile birlikte vatandaşların büyük bir üzüntü duydukları görüldü.

3 Kişi Göz Altına Alındı

Tonya ilçesi Jandarma Komutanlığı Asayiş ekipleri olayın ardından geniş kapsamlı bir soruşturma başlattı. Soruşturma doğrultusunda bebek ölümü ile ilgili olduğu düşünülen 3 kişi gözaltına alınıyor. Tonya Cumhuriyet Savcılığı bebeğin annesi olduğu iddia edilen 21 yaşında ki P.Ç, kızın babası 54 yaşında ki M.Ç ve bebeğin babası olduğu iddia edilen O.K şüpheli sıfatıyla göz altına alınıyor. Olayın evlilik dışı bir ilişki sebebiyle meydana geldiği tahmin ediliyor.

Toprağa gömülü halde bulunan talihsiz bebeğin kesin ölüm sebebinin anlaşılması ve DNA karşılaştırılmasının yapılması amacıyla yeni doğan bebeğin cesedi Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderiliyor. Şüphelilerin sorgusunun ardından tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilmesi bekleniyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 00:46
YORUM EKLE