Sokak Ortasında Silahlar Konuştu

Tekirdağ şehir merkezinde silahlı 2 grubunu karşı karşıya geldiği olayda devreye silahlar girince olaya müdahale etmek isteyen 2 polis memuru yaralandı...

Sokak Ortasında Silahlar Konuştu

Olay Tekirdağ’ın merkez ilçesi olan Süleymanpaşa’ya bağlı Aydoğdu mahallesinde meydana geliyor. Aralarında daha önceden husumet bulunan iki gurup Aydoğdu mahallesinde tekrar karşı karşıya geliyor. 2 grup arasında kavga çıkarken bir anda silahlar çekiliyor. Yaşanan bu silahlı kavgada duyulan silah sesleri üzerine yapılan ihbar ile birlikte bölgeye çok sayıda polis ekibi yollanıyor. Silahlı çatışmaya müdahale etmek için devreye giren E.Y. ve Y.A. isimli iki polis memuru hafif şekilde yaralanıyor.

Olay yerine gelen 112 Sağlık ekipleri yaralı polislere yaptıkları ilk müdahalenin ardında Tekirdağ Devlet Hastanesine sevk ediliyor. Yaralanan polis memurlarının durumlarının iyi olduğu ve herhangi bir hayati risklerinin bulunmadığı açıklandı.

Bölgede Geniş Kapsamlı Operasyon Başlatıldı

Polis ekiplerinin silahlı çatışmaya katılanları yakalamak amacıyla bölgede geniş kapsamlı bir operasyon başlattıkları bilgisi alındı. Özel Harekat ekiplerinin de desteğiyle gerçekleştirilen geniş kapsamlı operasyonda yaşanan silahlı çatışmada kullanılan üç adet tüfek iki adet tabanca ele geçirildi.

Ayrıca silahlı çatışmada yer aldığından şüphe duyulan bazı şahıslar ifadelerine başvurulmak, olayla ilgisi olup olmadıklarını araştırmak üzere gözaltına alındı bilgisi paylaşıldı. Polis ekipleri gelmeden önce olay yerinden kaçtığı tespit edilen diğer şahısların tespitine ve yakalanmasına yönelik çalışmaların titizlikle devam ettiği bilgisi alındı.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 00:12
YORUM EKLE