Katliam Gibi Kaza

Çorum’un sungurlu ilçesinde gece yarısı bir otomobilin motosiklete çarpması sonucu kazada 3 kişinin hayatını kaybettiği bilgisi edinildi...

Katliam Gibi Kaza

Ülkemizde corona virüsü nedeniyle sokağa ve trafiğe çıkma oranının oldukça azaldığı şu günlerde trafik terörü yine iş başındaydı. Bu katliam gibi kaza, Sungurlu-Kırıkkale karayolunun 7. kilometresinde meydana geliyor. Edinilen bilgilere göre, Kırıkkale istikametinden Sungurlu mevkisine doğru seyahat halinde olan Sinan Demir tarafından kullanılan 19 AD 325 plakalı araç aynı yönde seyir halinde olan ve sürücüsünün kim tespit edilemeyen bir motosiklete çarpıyor. Yaşanan şiddetli çarpışma sonucunda otomobil ile motosiklet yolun kenarında ki tarlaya savruluyor. Yaşanan trafik kazasında motosiklette bulunan 29 yaşında ki Yasin Batak, 55 yaşında ki Yaşar Karaman ve  31 yaşında ki Ramazan Kondu olay yerinde yaşamlarını yitiriyor.

Motosiklette Neden Çok Fazla Kişinin Olduğu Tespit Edilmeye Çalışılıyor

Yaşanan bu kaza ile ilgili soruşturmanın devam ettiği bilgisi verildi. Özellikle motosiklette neden çok fazla kişinin olduğu tespit edilmeye çalışılıyor. Kazaya karışan otomobil sürücüsü ve içindeki kişilerin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldıkları açıklandı. Kazada yaşamını kaybeden 3 kişinin cenazesi Cumhuriyet savcısının yaptığı inceleme Sungurlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığı ve yarın yapılacak otopsi sonrasında ailelerine teslim edileceği belirtiliyor. Kaz aile ilgili olarak şuana kadar herhangi bir Mobese görüntüsüne ulaşılamadığı ve soruşturmanın devam ettiği belirtiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE