Kahraman Babadan Acı Haber Geldi

Elazığ’da dengesini kaybederek merdiven boşluğuna düştüğü esnada kucağında ki oğlunu atarak hayatını kurtaran kahraman babadan ne yazık ki acı haber geldi...

Kahraman Babadan Acı Haber Geldi

Bu hüzünlü olay 5 gün önce Elazığ merkeze bağlı Olgunlar mahallesinde meydana geliyor. Konu ile ilgili olarak görgü tanıklarından alınan bilgiye göre kahraman baba eşi ve çocuğu ile birlikte inşaatı hala devam eden apartmana ev bakmaya gidiyor. Fakat merdiven korkuluklarının henüz takılmadığı binayı gezdiği esnada dengesini kaybeden baba Bilal Akbulut tam düştüğü esnada kucağında ki çocuğunu ayarak hayatını kurtarıyor.

Fakat talihsiz baba çocuğunu kurtarmasına rağmen merdiven boşluğundan düşerek ağır yaralanmıştı.

Kahraman Baba 5 Günlük Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Çocuğunun hayatını kurtarmak amacıyla can siper hane bir şekilde çocuğunu düşmeden atmayı başaran baba Bilal Akbulut ağır yaralı olarak Fırat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılmıştı. 5 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren kahraman baba bugün verdiği yaşam savaşını kaybederek hayata gözlerini kapadı. Babasının son anda kendisini itmesi ile bu hüzünlü kazadan hafif yaralı şekilde kurtulan bebek Akbulut’un herhangi bir hayati tehlikesinin olmadığı açıklandı. İnşaatın büyük bölümünün bitirilmesine rağmen merdiven korkuluklarının takılmadığı inşaat ile ilgili soruşturmanın devam ettiği ve ihmali bulunan kişilere gerekli cezaların verileceği ifade ediliyor.

Olay sonrasında inşaatta 5 gündür herhangi bir çalışma yapılmadığı bilgisi aktarıldı.

Sağlık News

YORUM EKLE