Toki İkinci İndirim Kampanyası Yarın Başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen kişiler için ikinci indirim kampanyası başvuruları yarın başlıyor.

Toki İkinci İndirim Kampanyası Yarın Başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen kişiler için ikinci indirim kampanyası başvuruları yarın başlıyor. TOKİ tarafından yapılan yazılı açıklamada, kampanyada alıcı peşin ödeme yaptığı takdirde %22'lik bir indirim sağlanacak. Kampanyadan durumu olmayan ve bütün borcunu kapatamayacak olan vatandaşlarda yararlanabilecek. Tüm borcunu kapatamayacak olacak kişiler, yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları ödemelerde bu indirimden faydalanma şansına sahip olacaklar. 

KAMPANYA SON BAŞVURU TARİHİ 18 EKİM

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, yarın itibari ile 18 Ekim'e kadar ilgili bankaya başvuru yapabilecekler. Bu tarihten sonra borç kapama için yapılan başvurularda herhangi bir indirim yapılmayacak. İndirim kampanyası kapsamı içerisinde yer alan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının, başvurunun başlamasıyla beraber,  TOKİ'ye ödemek zorunda oldukları aidat, emlak vergisi gibi borçları olmamalıdır. TOKİ'nin yapmış olduğu bu kampanyadan satışları 2018 Haziran sonuna kadar gerçekleştirilmiş olan ve geri ödeme taksidi 2018 Haziran sonuna kadar başlamış olan konutlar ve işyerleri yararlanabilecek.Taksit sayısı 12 ay ve daha az olan projeler bu kampanya kapsamına alınmadı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:32
YORUM EKLE